Gegužės mėnesį kviečiu į jogos pradedančiųjų pamokas.

 

PIRMA PRADEDANČIŲJŲ KURSO PAMOKA NEMOKAMA! Po jos galėsite nuspręsti ar norite lankyti toliau.

Pradedančiųjų kurso metu susipažinsite su klasikine, Sivanandos sistemos joga, sužinosite kas yra Joga, kokios yra jogos rūšys ir technikos. Sužinosite kas yra gyvybinė energija kaip ją kaupti ir kontroliuoti. Pakalbėsime apie kvėpavimo svarbą, kaip sumažinti nerimą, panaikinti stresą ir nuraminti protą. Išmoksime saugiai ir taisyklingai atlikti pagrindines jogos pozas – asanas, Saulės pasveikinimą, kvėpavimo (pranayamos) pratimus. Baigę pradedančiųjų kursą būsite pasiruošę praktikuoti jogą bendrose pamokose ar savarankškai. Galima rinktis ir toliau lankyti lengvesnes jogos pamokas trečiadieniais. Sumokėjus už visą kursą, bet praleidus keletą pamokų – jas galima panaudoti vėliau, bendrose jogos pamokose.

Artimiausių „Jogos pradedančiųjų” kursų grafikas:

Gegužės mėn.

Gegužės 2, 4, 9, 11, 16, 18 dienomis (trečiadieniais ir penktadieniais)

Laikas: 18.00 – 19.45 val.

 

——-

6 pamokų kurso kaina – 59€.
Pirma pamoka nemokama.
Galima lankyti ne visą kursą, o tik atskiras pamokas
.
Tuomet 1 pamokos kaina 12 eur.
Būtina iš anksto registruotis telefonu 868797263
arba el.paštu indredevi@gmail.com
Iki susitikimo!

 

 

Joga Nidra praktikos

 

Tai gilaus fizinio, psichinio, emocinio atsipalaidavimo ir meditacijos praktika. Po jos jausitės ne tik atsipalaidavę ir pailsėję, bet ir pasisėmę ramybės ir naujų jėgų. Tai praktika, kuri tinka visiems, net ir niekada nepraktikavusiems jogos.

Sesijos trukmė 1 val. Kaina 5 eur.
Rekomenduojama turėti patogią aprangą.

Joga Nidra praktikų grafiką sekite mūsų Facebooko profilyje https://www.facebook.com/jogairmasazas

 

Daugiau apie Joga Nidra.

Tai švelni ir veiksminga Indijos jogų meditacijos bei atsipalaidavimo technika, kilusi iš senųjų Tantrinių mokymų. Joga Nidra yra moksliškai pagrįstas transinis atsipalaidavimo metodas, kurį supaprastinęs archaiškas Tantrines praktikas sukūrė žymusis svamio Sivanandos mokinys svamis Satjananda Saraswati, vadinęs ją „dieviškuoju atsipalaidavimu“.
Šia praktika gali užsiimti bet kokio amžiaus ir fizinio pasiruošimo žmonės. Reikia tik gulėti, atsipalaiduoti ir klausytis vedančiojo balso. Praktika pašalina gilumines įvairių negalavimų, blogos savijautos priežastis. Padeda žmonėms, kenčiantiems nuo padidėjusio kraujospūdžio, stresų, įvairių nerimo būsenų, nemigos, virškinimo trakto sutrikimų, astmos ir t.t. Joga Nidros metu atpalaiduojamas protas, pasąmonė atkuria teigiamas kūno bei proto būsenas, energetinę pusiausvyrą, suaktyvina savigydos procesus, užsipido reikiamais resursais. Joga Nidra suteikia galimybę įjungti organizmo savireguliacijos mechanizmus.
Joga Nidros metu pasiekiama tarpinė būseną tarp miego ir budrumo, sąmonės imlumas labai padidėja. Protas nurimsta, jausmai nebetrukdo ir pasąmonė jautriai priima naują informaciją. Prabunda pasąmoninis protas ir tai įgalina paveikti įvairių ligų, baimių ar tiesiog elgesio modelių šaknis, jas pašalinti ar pakeisti. Sąmoningam protui netrukdant, nurimus proto ir jausmų paviršinėms vibracijoms, įsijungia savireguliacijos mechanizmai. Šie metodai sėkmingai taikomi šiuolaikinėje psichoterapijoje.

 

 

 


Joga Vilniuje:

Jogos namai „Anahata“

Šv. Stepono g. 20-5, III aukštas
Vilnius, Lietuva

Draugaukime:

Facebook

Kontaktai:

Žemėlapis
Tel.: Tel.: 8 687 972 63
El. paštas: indredevi@gmail.com