4 pamokų Jogos pradedančiųjų kursas kovo 3 d. 18 val.

Zoom video konferencijos formatu trečiadieniais ir penktadieniais. Arba kai tik susirinks pageidaujančių grupė.

Individualūs užsiėmimai jums patogiu laiku.

Kviečiu registruotis.

 

Registracija iš anksto tel: 868797263 arba el.paštu indredevi@gmail.com

Visas kursas – 6 pamokos trečiadieniais ir penktadieniais 18.00 – 19.45

Pradedančiųjų kurso metu, susipažinsite su jogos filosofija, sužinosite kokios yra jogos rūšys ir praktikos, išmoksite taisyklingai atlikti pagrindines asanas (pozas), Saulės pasveikinimą, atsipalaidavimo technikas ir pranayama (kvėpavimo pratimus).Aptarsime, kaip joga padeda suvaldyti stresą, kokios ir kodėl reikalingos kvėpavimo praktikos, meditacija, koncentracija, kaip išmokti atsipalaiduoti.
Baigę pradedančiųjų kursą, būsite pasiruošę praktikuoti jogą bendrose pamokose, arba savarankiškai.Jogos nauda:
– Aktyvina visas fizinio kūno sistemas – limfotaką, kraujotaką, hormonų sistemą, virškinimą, nervų sistemą, raumenis, sąnarius – taip     aktyvuodama organizmo savigydos gebėjimą.
– Subalansuoja,”išlygina” emocijų svyravimus, suteikia vidinės ramybės.
– Koncentruoja protą, moko susitelkti, išsivaduoti nuo ikyrių, varginančių minčių, bauginančių scenarijų kūrimo – “kas bus jeigu bus”.
– Atpalaiduoja fizines ir emocines įtampas, padeda kontroliuoti ilgalaikio streso pasekmes. Suteikia energijos.
Kurso kaina – 59 eur.
Jei negalite lankyti visų pamokų, praleistas pamokas galėsite išnaudoti bendroje grupėje, po pradedančiųjų kurso.Galima lankyti ne visą kursą, o tik atskiras pamokas.
Tada 1 pamokos kaina 12 eur.
Tinka įvairaus amžiaus ir fizinio pasiruošimo suaugusiems žmonėms.
Būtina iš anksto registruotis tel. 8687 97263 arba el. paštu indredevi@gmail.com
Vietų skaičius ribotas.Jeigu netinka pradedančiųjų kurso laikas, galima ateiti ir į bendros grupės pamokas, nebaigus pradedančiųjų kurso. Skambinkite, aptarsime.

Iki pasimatymo!


Nuo gegužės 18 d. atnaujiname jogos užsiėmimus studijoje. Tęsiame pamokas ir online. Daugiau informacijos rasite tvarkaraštyje.

Pagaliau galime susitikti jogos pamokoje, gyvendami bet kuriame pasaulio kampelyje 🙂

Karantino metu jogos užsiėmimai vyksta Zoom platformoje. Ši programa suteikia galimybę ne tik matyti mokytoją, bet ir mokytojui matyti praktikuojantį mokinį. Tokiu būdų mokytojas gali taisyti klaidas, patarti ir disciplinuoti, kad mokinys dalyvautų visoje pamokoje, o ne pasyviai stebėtų ir atliktų tik tai kas lengva ir patinka.

Kviečiame jau baigusius pradedančiųjų kursą jungtis į mūsų grupę – rašykite indredevi@gmail.com arba skambinkite 868797263

Norintys pradėti ir išmokti taip pat laukiami – individualūs užsiėmimai arba pradedančiųjų grupė nuo 3 asmenų – skambinkite, rašykite.


Kviečiu draugų kompanijoje išmokti praktikuoti jogą!

Gal būt draugų būrelis, šeima ar bendradarbiai norėtų susipažinti ir pradėti praktikuoti jogą? Skambinkite 868797263. Trečiadienio vakarais, jogos studijoje, savo pasirinktoje draugijoje, išmoksime saugiai ir taisyklingai praktikuoti jogą. Tai gali būti 6 pamokų pradedančiųjų kursas, arba sutrumpintas kursas 2-4 pamokos, pagal jūsų pageidavimus.

Pradedančiųjų kurse susipažinsite su klasikine, Sivanandos sistemos joga, sužinosite, kas yra Joga, kokios yra jogos rūšys ir technikos. Sužinosite kas yra gyvybinė energija, kaip ją kaupti ir kontroliuoti. Pakalbėsime, kaip sumažinti nerimą, panaikinti stresą ir nuraminti protą. Išmoksime saugiai ir taisyklingai atlikti pagrindines jogos pozas – asanas, Saulės pasveikinimą, kvėpavimo (pranayamos) pratimus. Baigę pradedančiųjų kursą, būsite pasiruošę praktikuoti bendrojoje pamokoje arba savarankiškai. Sumokėjus už visą kursą, tačiau praleidus keletą pamokų – jas galima panaudoti vėliau, bendrojoje jogos pamokoje.

6 pamokų kurso kaina 1 žmogui – 59 €.
Galima lankyti ne visą kursą, o tik atskiras pamokas
.
Tuomet 1 pamokos kaina 12 eur.
Būtina iš anksto užsiregistruoti telefonu 868797263
arba el.paštu indredevi@gmail.com
Iki susitikimo!


Joga Nidra praktikos

Tai gilaus fizinio, psichinio, emocinio atsipalaidavimo ir meditacijos praktika. Po jos jausitės ne tik atsipalaidavę ir pailsėję, bet ir pasidavę ramybei ir naujiems jėgoms. Tai praktika, kuri tinka visiems, net ir niekada nepraktikuojiems jogamoms.

Sesijos trukmė 1 val. Kaina 5 eur.
Rekomenduojama turėti patogų aprangą.

“Joga Nidra praktikų grafika” sekasi mūsų “Facebook” profiliui https://www.facebook.com/jogairmasazas

Daugiau apie Joga Nidra .

Tai švelni ir veiksminga Indijos jogos meditacija ir atsipalaidavimo technika, kilusi iš senųjų Tantrinių mokymų. Joga Nidra yra moksliškai pagrįstas transinis atsipalaidavimo metodas, kurį supaprastinęs archikai Tantrines praktikas sukūrė žymusis svamio Sivanandos mokinys svamis Satjananda Saraswati, pavadintą “dieviškojo atsipalaidavimu”.
Ši praktika gali užsiimti bet kokio amžiaus ir fizinio pasiruošimo žmonėmis. Reikia tik gulėti, atsipalaiduoti ir klausytis vedančiojo balso. Praktika pašalina gilumines įvairių negalavimų, blogos savijautos priežastį. Padeda žmonėms, kenčiantiems nuo padidėjusio kraujospūdžio, stresų, įvairių nerimo būsenų, nemigos, virškinimo trakto sutrikimų, astmos ir kt. Joga Nidros metu atpalaiduoja protą, subasmonė atkuria teigiamus fizinius ir protus, energetinę pusiausvyrą, aktyvina savigydos procesus ir užsiima reikiamais ištekliais. Joga Nidra suteikia galimybę įjungti organizmo savireguliacijos mechanizmus.
Joga Nidros metu pasiekiama tarpinė būsena tarp miego ir budrumo, sąmonės imlumas labai padidėja. Protas nurimsta, jausmai nebetrukdo ir pasąmonė jautriai priima naujos informacijos. Prabunda pasąmoninis protas ir tai įgalina paveikti įvairių ligų, baimių ar tiesiog elgesio modelių šaknis, jas pašalinti ar pakeisti. Sąmoningam protui netrukdant, nurimus proto ir jausmų paviršiniams vibracijai, įsijungia savireguliacijos mechanizmai. Šie metodai sėkmingai taikomi šiuolaikinėje psichoterapijoje.


Joga Vilniuje:

Jogos namai „Anahata“

Šv. Stepono g. 20-5, III aukštas
Vilnius, Lietuva

Draugaukime:

Facebook

Kontaktai:

Žemėlapis
Tel.: Tel.: 8 687 972 63
El. paštas: indredevi@gmail.com