Kviečiu į individualaus koučingo sesijas:

Koučingas:

– padeda pažinti save, išsigryninti vertybes, susidėlioti prioritetus.

– įvairių technikų pagalba, padeda pačiam atrasti savo tikslus,  susijusius su  vidinėmis vertybėmis, atskleisti  savo talentus, rasti kelią probemų sprendimo link.

– padeda ugdyti Jūsų asmeninius gebėjimus spręsti kylančius kasdienius sunkumus profesinėje veikloje, santykiuose su artimais žmonėmis ir draugais.

– padeda  praplėsti suvokimą apie savo paties ir aplinkos galimybes, tam, kad  geriau matytume  situaciją, uždavinius, tikslus ir jų sprendimo bei pasiekimo būdus.

– padeda pačiam rasti sprendimo būdus – taip tapsite stipresni, įgysite naujų įgūdžių, ir vėliau bus aiškiau kaip kitus uždavinius spręsti savarankiškai.

– Kočingo sesijos metu naudojų įvairias technikas ir metodus, kurios padeda pažinti save ir prakalbinti savo pasąmonę. Tai Metaforinės asociatyvinės kortos, dar vadinamos psichologinėmis kortomis, Eneagrama – žmogaus tipologijos nustatymas, padedantis atskleisti vidines motyvacijas, veikimo modelius, palaikančius ir ribojančius įsitikinimus, transformacinės technikos, kurios padeda išmokti kitokių veikimo būdu ir keičia senuosius, nebetenkinančius įsitikinimus.

 

Kiekvienas iš mūsų turime neribotas galimybes – vidinį potencialą, kuriam  reikia padėti atsiskleisti. Mes patys žinome visus  atsakymus, tik reikia juos atrasti savyje – tada visi sprendimai bus paremti vidiniais įsitikinimais, o tai reiškia – Jums patys tinkamiausi.

Pirmas pokalbis – susipažinimo sesija nemokama (15 min.)

Sesijos trukmė nuo 45 min. iki 1 val. 15 min.

Vienos sesijos kaina 30 EUR,

Penkių ir daugiau sesijų kaina po 20 EUR

Joga Vilniuje:

Jogos namai „Anahata“

Šv. Stepono g. 20-5, III aukštas
Vilnius, Lietuva
Mūsų draugai:
www.tobuleju.com – saviugdos tinklaraštis, ieškantiems netradicinių atsakymų.

Draugaukime:

Facebook

Kontaktai:

Žemėlapis
Tel.: Tel.: 8 687 972 63
El. paštas: indredevi@gmail.com