4 pamokų Jogos pradedančiųjų kursas sausio 10 d. 18 val

Gyvai jogos namuose “ANAHATA” 

Kviečiu registruotis.

 

Registracija iš anksto tel: 8687 97263 arba el.paštu indredevi@gmail.com

Visas kursas – 4 pamokos trečiadieniais 18.00 – 19.45 val.

Pradedančiųjų kurso metu, susipažinsite su jogos filosofija, sužinosite, kokios yra jogos rūšys ir praktikos, išmoksite taisyklingai atlikti pagrindines asanas (pozas), Saulės pasveikimą, atsipalaidavimo techniką ir pranajama (kvėpavimo pratimus).Aptarsime, kaip jog padeda suvaldyti stresą, kokios ir kodėl reikalingos. kvėpavimo praktikos, meditacija, koncentracija, kaip išmokti atsipalaiduoti.
Baigę pradedančiųjų kursą, būsite pasiruošę praktikuoti jogą bendrose pamokose, arba savarankiškai.Jogos nauda:
– Aktyvina visa fizinio kūno sistemos – limfotaką, kraujotaką, hormonų sistemą, virškinimą, visą sistemą, raumenis, sąnarius – taip aktyvuodama organizmo savigydos gebėjimą.
– Subalansuoja,”išlygina” emocijų svyravimus, suteikia vidinės ramybės.
– Koncentruoja protą, moko susitelkti, išsivaduoti nuo ikyrių, varginančių minčių, bauginančių scenarijų kūrimo – “kas bus jeigu bus”.
– Atpalaiduoja fizines ir emocines įtampas, padeda kontroliuoti ilgalaikio streso pasekmes. Suteikia energijos.
Kurso kaina – 55 eur.
Jei negalite visų, praleisti pamokas lankyti pamokas išnaudoti bendroje grupėje, po pradedančiųjų kurso.Galima lankyti ne visą kursą,o tik atskiras pamokas.
Tada 1 pamokos kaina 15 eur.
Tinkamo įvairaus amžiaus ir fizinio pasiruošimo suaugusiems žmonėms.
Būtinai iš anksto registruotis tel. 8687 97263 arba el. paštu indredevi@gmail.com
Vietų skaičius ribotas.Jeigu netinka pradedančiųjų kurso laikas, galima ateiti ir į bendros grupės pamokas, nebaigus pradedančiųjų kurso. Skambiinkite, aptarsime.

Iki pasimatymo!

Vyksta ir individualūs užsiėmimai Jums patogiu laiku.

 

Meditavimo pradžiamokslis

 

 

Savistaba
Dėmesio valdymas
Vidinės ir išorinės realybės įsisąmoninimas
Dėmesingumas
Vizualizacija

Kodėl verta medituoti?

Meditavimas – tai proto veikla, kuri tausoja energiją ir suteikia jėgų. Gebėjimas sąmoningai valdyti savo dėmesį ilgainiui tampa mūsų jėgos ir energijos šaltiniu, poilsio būdu. Suteikia saugumo ir ramybės pojūtį.

Esame veikia kasdienio streso, labai jį suvaldyti, turėti kompetencijų ir žinių ka tai daryti, motyvacijos ir įgūdžių.

Šių praktikų metu išmoksime stebėti savo kūno pojūčius, kylančias mints ir jas lydinčias emocijas. Atrasime kaip jie susiję ir įtakoja vienas kitą.

Ugdysime įprotį medituoti, rasime sau gerą meditavimo techniką ir būdą, kad ši praktika taptų malonia, teikianti naudos veiklą.

 

Kurso kaina 60 eur. Mokant atskirai už vieną kartą, užsiėmimo kaina 14 eur.
Užsiėmimo trukmė 1,5 val. Jo metu vyksta keleta meditacijų, teorinė informacija, patirčių aptarimai.
Susitikimai vyks gyvai, bet bus galimybė jungtis ir per Zoom.

Kursą veda sertifikuota Sivanandos sistemos jogos mokytoja Indrė Devi. Koučingo specialistė, mindfulness praktika.

Būtinai registruotis tel. 8687 97263
arba el. paštu indredevi@gmail.com
Vietų skaičius ribotas.

 

Kviečiu draugų kompanijoje išmokti praktikuoti jogą!

Gal būt draugų būrelis, šeima ar bendradarbiai norėtų susipažinti ir pradėti praktikuoti jogą? Skambinkite 868797263. Trečiadienio vakarais, jogos studijoje, savo pasirinktoje draugijoje, išmoksime saugiai ir taisyklingai praktikuoti jogą. Tai gali būti 6 pamokų pradedančiųjų kursas, arba sutrumpintas kursas 2-4 pamokos, pagal jūsų pageidavimus.

Pradedančiųjų kurse susipažinsite su klasikine, Sivanandos sistemos joga, sužinosite, kas yra Joga, kokios yra jogos rūšys ir technikos. Sužinosite kas yra gyvybinė energija, kaip ją kaupti ir kontroliuoti. Pakalbėsime, kaip sumažinti nerimą, panaikinti stresą ir nuraminti protą. Išmoksime saugiai ir taisyklingai atlikti pagrindines jogos pozas – asanas, Saulės pasveikinimą, kvėpavimo (pranayamos) pratimus. Baigę pradedančiųjų kursą, būsite pasiruošę praktikuoti bendrojoje pamokoje arba savarankiškai. Sumokėjus už visą kursą, tačiau praleidus keletą pamokų – jas galima panaudoti vėliau, bendrojoje jogos pamokoje.

6 pamokų kurso kaina 1 žmogui – 64€.
Galima lankyti ne visą kursą, o tik atskiras pamokas
.
Tuomet 1 pamokos kaina 13 eur.
Būtina iš anksto užsiregistruoti telefonu 868797263
arba el.paštu indredevi@gmail.com
Iki susitikimo!

Joga Nidra praktikos

Tai gilaus fizinio, psichinio, emocinio atsipalaidavimo ir meditacijos praktika. Po jos jausitės ne tik atsipalaidavę ir pailsėję, bet ir pasidavę ramybei ir naujiems jėgoms. Tai praktika, kuri tinka visiems, net ir niekada nepraktikuojiems jogamoms.

Sesijos trukmė 1 val. Kaina 5 eur.
Rekomenduojama turėti patogų aprangą.

“Joga Nidra praktikų grafika” sekasi mūsų “Facebook” profiliui https://www.facebook.com/jogairmasazas

Daugiau apie Joga Nidra .

Tai švelni ir veiksminga Indijos jogos meditacija ir atsipalaidavimo technika, kilusi iš senųjų Tantrinių mokymų. Joga Nidra yra moksliškai pagrįstas transinis atsipalaidavimo metodas, kurį supaprastinęs archikai Tantrines praktikas sukūrė žymusis svamio Sivanandos mokinys svamis Satjananda Saraswati, pavadintą “dieviškojo atsipalaidavimu”.
Ši praktika gali užsiimti bet kokio amžiaus ir fizinio pasiruošimo žmonėmis. Reikia tik gulėti, atsipalaiduoti ir klausytis vedančiojo balso. Praktika pašalina gilumines įvairių negalavimų, blogos savijautos priežastį. Padeda žmonėms, kenčiantiems nuo padidėjusio kraujospūdžio, stresų, įvairių nerimo būsenų, nemigos, virškinimo trakto sutrikimų, astmos ir kt. Joga Nidros metu atpalaiduoja protą, subasmonė atkuria teigiamus fizinius ir protus, energetinę pusiausvyrą, aktyvina savigydos procesus ir užsiima reikiamais ištekliais. Joga Nidra suteikia galimybę įjungti organizmo savireguliacijos mechanizmus.
Joga Nidros metu pasiekiama tarpinė būsena tarp miego ir budrumo, sąmonės imlumas labai padidėja. Protas nurimsta, jausmai nebetrukdo ir pasąmonė jautriai priima naujos informacijos. Prabunda pasąmoninis protas ir tai įgalina paveikti įvairių ligų, baimių ar tiesiog elgesio modelių šaknis, jas pašalinti ar pakeisti. Sąmoningam protui netrukdant, nurimus proto ir jausmų paviršiniams vibracijai, įsijungia savireguliacijos mechanizmai. Šie metodai sėkmingai taikomi šiuolaikinėje psichoterapijoje.

Joga Vilniuje:

Jogos namai „Anahata“

Šv. Stepono g. 20-5, III aukštas
Vilnius, Lietuva

Draugaukime:

Facebook

Kontaktai:

Žemėlapis
Tel.: Tel.: 8 687 972 63
El. paštas: indredevi@gmail.com